FarmPhoto.com - Share your farming photos!
T3RRA Cutta
Thread #202662 / / Total number of messages: 9 / Thread View Count: 5469 / Add thread to favorites:
johan s 202662 154 Streekdagen Almkerk 2&3 september either
Streekdagen Almkerk 2&3 september
Vrijdag 2 en zaterdag 3 september zijn er weer de
Streekdagen in Almkerk. Met natuurlijk als belangrijkste
onderdeel de trekkertrek, gehouden op 2 banen in de klassen:
Antiek 1,8ton, 2,5ton, 3,5ton, 4,5ton en 4,5ton+ Standaard:
2,5 ton, 3,5 ton, 4,5 ton, 5,5 ton, 7,5 ton en 11 ton.
Sport: 2,5 ton, 3,5 ton en 4,5 ton. Super-sport: 4,5 ton .
Vrijdag is er trucktrek en nog wat.
Verders staan er een enorme hoeveelheid kraampjes en voor
meer info : www.streekdagen.nl

Foto is van Streekdagen Almkerk 2003.
0,0,0
Re: Streekdagen Almkerk 2&3 september
En uiteraard gaan we daar weer vrijdag en zaterdag naartoe
vrijdag truck trek waar Jan de Rooy ook te zien is met zijn
Dakar truck
En zaterdag trekkertrek
0,0,0
Re: Streekdagen Almkerk 2&3 september
En ga dan maar eens goed opletten als deze jongen de baan op
komt met het apparaat :-P
0,0,0
Re: Streekdagen Almkerk 2&3 september
Hier de startlijsten voor zaterdag. Standaard klasse en
sportklasse:

2.01 Melvin Baars Dordrecht International 423
2.02 Pieter Nieuwkoop Wijk en Aalburg Deutz 5505
2.03 Jacoline van Schaik Nieuwerbrug International 633
2.04 Cooper de Zeeuw Dordrecht Ford 2000
2.05 Kees Boon Lexmond International 633
2.06 Rene Niemeyer Lexmond International 633
2.07 Martijn van Zessen Lexmond International 523
2.08 Alvin Boogaard Hei en Boeicop Deutz 5505
2.09 Arco den Hartog Ameide Deutz 5505
2.10 Jan-Willem Scherpenisse Mijnsheerenland Renault R89
2,11 Roel Nieuwkoop Wijk en Aalburg Deutz D6005
2.12 Cornelis Kats Numansdorp David Brown 990
2.13 Stefan Heerschap Goudswaard Ford 4000
2.14 Johan van Keulen Zijderveld MF 158
2.15 R. van Zanten Nieuwland Landini 6000
2.16 Pim van de Zande Acquoy David Brown1200

Standaardklasse 3,5 ton
3.01 Maurice v. Kippensluis Everdingen David Brown 1212
3.02 Wim Brand Dordrecht John Deere 1950
3.03 Mathieu Noordzij Mookhoek John Deere 1950
3.04 Arné Kant Almkerk New-Holland TL80
3.05 Sander van de Gun Culemborg Deutz 6206
3.06 J.P. van Rossum Werkendam International 644
3.07 Arno van Schaik Nieuwerbrug International 844S
3.08 Jeroen van Schaik Nieuwerbrug Volvo-Valmet 505
3.09 Dirk Gijsberts Lienden BM-Volvo 350
3.10 Henk Blom Waardenburg International 844S
3.11 Kees den Engelsen Dordrecht International 844
3.12 Reinier Bassa Groot-Ammers International 724
3.13 Anton Verrips Leerbroek David Brown 1212
3.14 Arie de Groot Leerbroek International 844S
3.15 Gerbertt Bloklan Leerbroek International 744
3.16 Pieter Brussaard Goudswaard Belarus
3.17 André van Keulen Everdingen MF 188
3.18 R. van Zanten Nieuwland MF 592
3.19 Bianca Kalff Rhenoy Steyr 650
3.20 Servaas Heijkamp Acquoy David Brown 1212
3.21 Ewald Gubbels Helvoirt Fiat
3.22 Bix Power Team Tricht Fiat 850
3.23 Bix Power Team Tricht Landini 8500
3.24 Pel Sterk Nieuwland International 724

Standaardklasse 4,5 ton
4.01 Hans Kant Almkerk John Deere 2650
4.02 Robert de Kreij Schelluinen Ford 8000
4.03 Gertjan den Hartog Hoornaar John Deere 3130
4.04 Nico Grootendorst Hoog blokland MF 399
4.05 Arjan de Graaf Andel John Deere 4020
4.06 Jan Voordendag Strijen Ford 6710
4.07 Carles van de Gun Culemborg Torpedo TX80
4.08 Dick Verkouw Rumpt International 1046
4.09 Gerrit Nieuwkoop Wijk en Aalburg Case 1030
4.10 Gerco van Schaik Nieuwerbrug International 1046
4.11 Ewald Gubbels Helvoirt Fiat
4.12 Wim Verploeg Rumpt Internatoinal 1046
4.13 Johan van Rijsbergen Dordrecht Case 845
4.14 Sietse Schoonderwoerd Dordrecht New Holland TL 90
4.15 Kees Rietdijk Dordrecht International 745
4.16 Leen Kats Numansdorp David Brown 1410
4.17 Bas van Tienen Goudswaard International 1046
4.18 Barend de Bruin Rhenoy Steyer 650
4.19 Hans van der Lee Everdingen David Brown 1412
4.20 Jan-Willem Macleane Herwijnen Fiat 880
4.21 Arno van Maaren Herwijnen New Holland TL90
4.22 Gerko van Mourik De Glind John Deere 2140
4.23 Corné Zijlmans Nieuwendijk Case 745
4.24 Mathijs Bults Waardhuizen New Holland TL90
Sportklasse 2,5 ton
S21 Team Red Indian Achterberg International 856
S22 Peter de Jong Leerbroek David Brown 990
S23 Martin de Jong Leerdam Fendt 1065
S24 Martin Hykoop Nieuwland Zetor 7711
S25 Pieter Heyendoorn Everdingen David Brown 1412
S26 Willem Slingerland Leerdam International 856
S27 Koen v.d. Hey
0,0,0
Re: Streekdagen Almkerk 2&3 september
En de oldtimerklasse:

1,8ton klasse:
1 J Schelle MF 35 X
2 Argo Rochat Silver King 346
3 C. Spierings MF 35
4 Renaldo Nieuwkoop Cockshutt 30
5 J v Kuyk Ford super Dexta 3000
6 Wilma de Groot Deutz F2L612
7 Wim Hulst Porsche Standart
8 S Ippel Ford Dexta
9 J v/d Meijden Fiat 315
10 G Nieuwkoop Cormick 436
11 J W v Kreken Cormick D 214
12 R Heijdeman Cormick D 217A
13 Piet Straver Allis Chalmers WD45
14 Arie Vink David Brown 25DI
15 D Klop IMT 533 Tef
17 J Hop Fordson dexta
18 V Kemenaden Lanz 2816

2,5ton klasse:
19 J Kock Farmall super FC
20 Arnold v/d Leeden David Brown 950
21 H de Groot Schluter DS 25
22 W de Kreij Ford 4000
23 Peter Nieuwkoop Deutz D5005
24 P van Lier David Brown 950
25 J van Burgel Ford Major
26 A Ijkmans David brown 990
27 Tinus v Bergijk Nuffield 3/42
28 Huib Verschoor Massey Harris 744
29 H den Hartog David brown 1200
30 Cornelis de Jong David Brown 990
31 W van Ooijen Deutz D 50 S
32 P de Wit David Brown 25
33 R de Kock Fordson super Major

3,5ton klasse:
34 Ronald v/d Lee Ford Major
35 Pieter Nieuwkoop Deutz F2M315
36 Bert Duijzer Farmall BMD
37 Johan Straver Allis Chalmers D19 ;-) :-P
38 Jan Buijzer Ford 5000
39 Roel Nieuwkoop Deutz 8005
40 G v/d Meijden Fiat Som 50
41 H. Ouwerkerk John Deere G
42 Cock den Hartog John Deere 3010
43 Arnold v/d Leeden David Brown 950
44 Kees Verschoor Case LA
45 David v/d Leeden Ford Super Major
46 G ‘t Lam International 650
47 Dick Gijsberts Volvo 350
48 G Nieuwkoop Case 400
49 B de Groot M F 565
50 C Straver Carterpilar D2

4,5ton klasse:
51 Arend Verschoor Massey Harris 55k
52 V Gompers International 523
53 M voor den Poorter International 624
54 Van Lierop MC Cormick WD 9
55 Laarakker John Deere 710
56 Van Eik Someca 55

4,5ton + klasse:
57 D Mandemakers Lanz
58 Craus Fiat 850 4WD
59 K v Roosmalen Farmall 856
60 C van Stenis Farmall 1456
0,0,0
Re: Streekdagen Almkerk 2&3 september
he straver,

Maak maar da je AC vol met gewichten hangt zodat je de full
pull haalt ;-)

Voor die DS25 die ook meedoet zal dat niet nodig zijn ;-)

groeten barenstark ;-)
0,0,0
Re: Streekdagen Almkerk 2&3 september
Die Schluter staat nu zonder achterwielen recht voor de neus
van de D19. Dat is die Schluter die bij mij op de foto ook
staat bij de D19 post.
Dit is ie op de foto. Die heb ik vorige week woensdag
gemaakt toen de D19 net gespoten was en die Schluter
gebracht was.

Maarre ik heb in mn klasse wel een paar leuke tegenstanders.
Deutz D8005 bijv Caterpillar D2 rups, die zal het eind wel
halen alleen wat trager dus. Daar rijdt een neef van me mee.
0,0,0
Re: Streekdagen Almkerk 2&3 september
Ja die rups,

Heb die op foto gezien, zal niet gemakkelijke tegenstander
zijn denk ik.Rubs is altijd een vervelende tegenstander.Kan
je niet tegen winnen behalve als het een slappe schotelvod
is dat geen macht heeft en geen full pull kan halen heb je
miss nog kans :-D
0,0,0
Re: Streekdagen Almkerk 2&3 september
ja de streekdagen 2005 zitten er weer op. het weer zat mee
alleen 's zaterdagsmorgens mistte het nog iets. Foto's die
ik heb gemaakt zal ik zondag wel posten
0,0,0
Loading Message List
[You must sign in to add photos or messages to this thread]
.
Please Note: FarmPhoto.com does not claim ownership of the photos posted here.
Contact individual posters for permission before using any of the photos.
0.099sec