FarmPhoto.com - Farming like you've never seen it before.
T3RRA Cutta
Thread #353801 / / Total number of messages: 11 / Thread View Count: 1839 / Add thread to favorites:
neonek7 353801 78 Bizon Rekord Z058 either
Bizon Rekord Z058
1987r.
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
.
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
.
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
Are thry still building these combines ? Never got them in South Africa.
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
Kerneels,production of Bizon combines has been ended in 2004.

Kolejne zdjęcia które powinny wylecieć do kosza (i postaram się o to aby tak się stało),post 182413 ten sam kombajn,te same ujęcia.Do innych kategorii za czesto nie zaglądam,ale tutaj chcę żeby panował porządek i niech nie wygląda to jak studnia bez dna gdzie wrzucane jest wszystko co popadnie.Prosiłem już o to,ale Twoje zapewnienia na przyszłość nie dały żadnych pozytywnych rezultatów,więcej razy nie będę się powtarzał.
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
Thanks TOMASZ, where were they build and was it a good combine ?
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
fajna fura twoja widać że zadbana:-)
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
Heh ta "fura" to stoi w jakims komisie w miejscowosci Lapczyca chyba wiecej niz rok . Bizon mozna zobaczyc na stronie www.rolnicze.pl . http://www.rolnicze.pl/maszyny_rolnicze.php . Ja nie wiem czy cena jest wygorowana czy co ze jeszcze nie sprzedal sie
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
Fakt te zdjęcia już tu są ale ja jestem tylko człowiekiem a zdjęć tylko samych Bizonów jest tu już prawie 8tys. I nie każdy ma na tyle czasu i dostępu do internetu co mnie nie usprawiedliwia i czuję się winny ale to nieznaczy że można mnie atakować bo zdażają się na tej stronie dużo gorsze rzeczy i nikt nieiterweniuje a mam namyśli zbyt częsty wulgaryzm na tej stronie.
a jeśli chodzi o te zdjęcia to mam nadzieje że znajdą się w koszu Tomku!!!!
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
Zdjęć jest o wiele mniej,podana liczba ponad 7 tys. odnosi się do ilości postów (tj.fotografie plus komentarze-one stanowią znaczny procent tej sumy).Wychodzę z założenia,że poszukiwanie zdjęć po ogłoszeniach,kopiowanie ich;a następnie umieszczanie tutaj trochę czasu zajmuje więc możnaby zagospodarować go na chociażby samym przeglądnięciu 77 podstron w tej kategorii (gwarantuje dużo czasu to nie zajmie,a napewno nie zostanie on zmarnowany :-) ).
Szkoda,że na FP działa tylko 1 osoba która musi czuwać nad tak dużym przedsięwzięciem,zapewne ma o wiele więcej poważniejszych spraw na głowie niż zabawę w usuwanie postów.Doceń chociaż ten fakt i nie uważaj moich komentarzy za atak,nie mam zamiaru z nikim tutaj walczyć.Minusem jest brak większej ilości opcji tej strony jak np.własna edycja postów.Portal jest ciągle rozbudowywany,liczę na pojawienie sie wielu przydatnych udogodnień.Brakuje mi ciągle wyszukiwarki ze starej wersji,ponieważ ta obsługiwana przez google nie znajduje wszystkich wątków jak to było dawniej.
Co do kombajnu,znajduje się w Łapczycy,ok. 40km od Krakowa razem z 2gim Bizonem Z056 (niszczeją już dłuższy czas pod chmurką).Sprzęt który tam można znaleźć jest nabywany przeważnie za śmieszne pieniądze,różnica pomiedzy ceną za jaką zostaje kupiony,a ostatecznie za jaką trafia do kolejnego użytkownika jest dosyć wysoka.Miałem już okazję przyjrzeć się bliżej na 1 przykładzie Rekorda jak wygląda cała procedura od momentu nabycia po sprzedaż.Metoda ta jest stosowana przez dużą ilośc komisów,chociaż jak widać na przykładzie ze zdjęcia nie zawsze musi być owocna.
Pozdrawiam TOMASZ
0,0,0
Re: Bizon Rekord Z058
Zgadzam się z tobą Tomku że na FP, przydała by się możliwość edycji i poprawek wprowadzanego materiału przez autora, napewno można by było ustrzegać się błędów i utrzymać większy porządek w postach. A i mnie również zależy na tej str. i nic złośliwie nie chcę tu robić ponieważ kombajny a przedewszystkim Bizony to moje największe hobby.
0,0,0
Loading Message List
[You must sign in to add photos or messages to this thread]
.
Please Note: FarmPhoto.com does not claim ownership of the photos posted here.
Contact individual posters for permission before using any of the photos.
0.118sec