FarmPhoto.com - Share your farming photos!
T3RRA Cutta
Thread #403098 / / Total number of messages: 7 / Thread View Count: 1586 / Add thread to favorites:
Patryk M. 403098 78 Bizon Z056 either
Bizon Z056
W trakcie naprawy na polu.Warto zwrócić uwagę na dosyć ciekawą pozycje filtra :-P
0,0,0
Re: Bizon Z056
Nic szczególnego, w kombajnie, co mój wujek kupił, też był tak umieszczony wlot do filtra powietrza. Umieszczony był tylko z tego powodu, żeby się zmieścił w garażu.
Teraz jest już normalnie.
0,0,0
Re: Bizon Z056
takie tez umieszczenie filtra jest robione po to zeby uniknac jego wygiecia przy niskich drutach telefonicznych.moze dla patryka jest to ciekawe poniewaz jest za molody lub ni ma stycznosci z czyms takim:-\
0,0,0
Re: Bizon Z056
Prędzej bym powiedział żeby się filtr nie wygiął wjeżdżając do garażu miałem już styczność z takimi dziwactwami i nie jestem już taki młody :-)
0,0,0
Re: Bizon Z056
od wjazdu do garazu moze sie zgiasc niestety sa takie garaze miedzy innymi stodoły.czyli jestes jeszcze bardzo mlody.a taki mlody jmkoze nie 10 lat napewno skonczyles.a jesli bylbys starszy to napewno nie siadzialbys caly dzien na forum bo taka zabawa w kombajnny itd kosztuje bardzo duzo czasu. pozdro dla wszystkich.
0,0,0
Re: Bizon Z056
:-P Ehh jak nie ma nic do roboty na dworze przychodze do domu i sprawdzam internet poczte co sie dzieje na forum i ide na dwór :-P Nie siedze cały dzień w domu choc na to wygląda :-P . Nie interesują mnie kombajny a ich historia jak to kiedyś było .Interesuje sie też Starami ,maluchami ,polonezami, itp itd nie będe wszystkiego wymieniał kombajny to tylko mała czesac moich zainteresowań Pozdro
0,0,0
Re: Bizon Z056
Kabina jest zdecydowanie wyższa od filtru. Być może owy garaż ma spadzisty dach ku głębi, a kombajn do niego cofa.
0,0,0
Loading Message List
[You must sign in to add photos or messages to this thread]
.
Please Note: FarmPhoto.com does not claim ownership of the photos posted here.
Contact individual posters for permission before using any of the photos.
0.082sec